default_mobilelogo

Daňová kancelář Zethner s.r.o. byla založena v roce 2017 Ing. Michaelem Zethnerem, daňovým poradcem Komory daňových poradců České republiky evidenční číslo 1526. Ing. Zethner, jehož prostřednictvím vykonává společnost Daňová kancelář Zethner, s.r.o. daňové poradenství, Vám nabízí již 23 let profesionální komplexní služby nejen v oblasti daňového poradenství.
Jejím prvořadým cílem je poskytovat kvalitní, efektivní a spolehlivé služby v co možná nejkompaktnější podobě s důrazem na vysokou kvalitu, odbornost a plně individuální přístup.
Společnost Daňová kancelář Zethner s.r.o. vznikla 15.11.2017 a je zapsána v obchodním rejstříku pod spisovou značkou C 35430 vedenou u Krajského soudu v Plzni.
Společnost Daňová kancelář Zethner s.r.o. se orientuje zejména na daňové, účetní a personální poradenství a další související ekonomické a účetní služby.
Disponuje bohatými zkušenostmi v oblasti řešení sporů s finančními úřady, přičemž využívá nejnovějších informačních technologií jak pro své účely, tak pro účely maximální možné informovanosti na straně klienta.